Comarch ERP Optima

Jest obecnie najpopularniejszym  w Polsce programem stworzonym dla małych i średnich firm z każdej branży.  Jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród doradców podatkowych  i biur rachunkowych

 

Comarch_optima_2

 

Firmie Comarch zaufało  już ponad 60 000 Klientów. Zaufanie klientów to nic innego, jak efekt długoletniego doświadczenia  oraz ciągłego doskonalenia produktu zgodnie z potrzebami rynku oraz wprowadzanie aktualizacji  programu pod kątem ciągle zmieniających się przepisów.

System Comarch ERP Optima dostępny jest zarówno w modelu stacjonarnym jak również  w modelu usługowym. W modelu usługowym Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Używając oprogramowanie Comarch ERP Optima zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Pozyskujesz ciągle nowych klientów oraz masz dostęp do szczegółowych analiz danych dotyczących Twojej firmy.

Oprogramowanie Comarch ERP Optima jest programem składającym się z modułów. Bardzo łatwo można rozbudować to oprogramowanie o kolejne funkcjonalności.

 

Comarch_optima

 

COMARCH ERP OPTIMA DEMO
Wersję demonstracyjną Comarch ERP Optima posiadającą pełną funkcjonalność , która działa 60 dni można pobrać ze strony Comarch http://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/demo/

Aktualności:

6 Lipiec 2017


27 Kwiecień 2017

19 Sierpień 2016

22 Czerwiec 2016
Comarch ERP Optima - JPK

Zobacz więcej wpisów