erp_xllogo-xl

Comarch ERP XL jest programem do obsługi średnich i dużych firm handlowych, usługowych, a także produkcyjnych. Od kilkunastu lat polscy przedsiębiorcy wybierają to rozwiązanie, obecnie jest ich ponad 5000. Pierwotnie znany jako CDN XL, system klasy ERP charakteryzuje się elastyczną budową modułową.

Każdego roku ponad 900 partnerów realizuje ok. 400 nowych wdrożeń, co czyni Comarch ERP XL najczęściej wybieranym systemem klasy ERP. Popularność Comarch ERP XL zagwarantowała firmie Comarch pierwsze miejsce wśród polskich dostawców systemów klasy ERP.

 

Dlaczego wybieramy Comarch ERP XL?

Wdrożenie oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą jest jednym z kluczowych warunków jej rozwoju, dlatego decyduj świadomie! Wybierając oprogramowanie dla firmy w Comarch, jeszcze przed podjęciem decyzji otrzymasz analizę, która jasno wskaże wysokość inwestycji i przewidywane zyski.

Czy da się go wyliczyć przed podjęciem decyzji o wdrożeniu? Tak, już na etapie rozmów z klientem określamy konkretne i osiągalne cele, których realizacja przekłada się na wyrażone wartościowo efekty.

Najczęściej wskazywane korzyści i średnie wartości parametrów, jakie uzyskują nasi klienci po wdrożeniu systemu Comarch ERP XL.

korzysci_XL

 

Comarch ERP XL – uwolnij możliwości swojej firmy z ERP 2.0

Aktualności:

10 Lipiec 2017

6 Lipiec 2017

27 Kwiecień 2017

22 Grudzień 2016

9 Wrzesień 2016
Comarch ERP XL

Zobacz więcej wpisów