Comarch Inne

 

Comarch Mobilny Sprzedawca

monitorowanieComarch Mobilny Sprzedawca to nowoczesne narzędzie wspierające szeroki zakres działań sprzedażowych i marketingowych. Jest w pełni zintegrowany z systemami Comarch CDN XL, Comarch Altum oraz Comarch Optima. Przedstawiciel handlowy pracuje w trybie off-line. Wystawione dokumenty są zapisywane na urządzeniu przenośnym, bez konieczności łączenia się z systemem. Synchronizacja odbywa się dopiero po wybraniu odpowiedniej opcji w menu.

Sprzedaż to aplikacja oferująca szeroki wachlarz funkcjonalności usprawniających pracę przedstawicieli handlowych przede wszystkim poprzez:

  • dostęp do pełnej historii transakcji, płatności i kontaktów z Klientem,towary_mobilny_sprzedawca klienci_mobilny_sprzedawca
  • przeprowadzenie transakcji sprzedaży typu preselling (przyjmowanie zamówień i ofert u klienta) lub  vanselling (realizacja transakcji sprzedaży u klienta),
  • drukowanie dokumentów na mobilnych drukarkach termicznych, laserowych, a także paragonów fiskalnych,
  • wysyłanie plików PDF z wydrukami dokumentów,
  • skuteczne planowanie i realizowanie wizyt handlowych, rejestrowanie spotkań i kontaktów telefonicznych,
  • realizację działań zaplanowanych przez kierownika w Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży,
  • rejestrowanie tras przejazdów oraz wykorzystania komunikatora do kontaktu między pracownikami,
  • planowanie nowych oraz przeglądanie już zrealizowanych działań w aplikacji dostępnej na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę.

 

Wykorzystaj aplikacje mobilne, dowiedz się więcej: http://www.comarch.pl/erp/aplikacje-mobilne/

 

Wszystko.pl

To jedyne na rynku kompleksowe rozwiązanie pozwalające w sposób zautomatyzowany docierać ze spersonalizowanymi informacjami do odbiorców przy użyciu urządzeń Comarch beacon i dedykowanej aplikacji mobilnej. Dzięki swojej elastyczności może być stosowana w nieograniczonej ilości branż oraz gałęzi biznesu. Od handlu przez usługi po produkcję.

wszystko_pl

Usługa Wszystko – Comarch : https://beacon.wszystko.pl/

 

Comarch E-sklep

Comarch ERP e-Sklep jest kompleksowym narzędziem służącym prowadzeniu sprzedaży internetowej. Dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej – do instalacji na własnym serwerze, jak i w wersji usługowej. Oprogramowanie usługowe funkcjonuje całkowicie w chmurze Comarch. Dzięki temu, zapewnia dostępność z każdego komputera i urządzenia mobilnego – wystarczy jedynie dostęp do sieci i przeglądarka internetowa. Wszelkie dane są przechowywane na zabezpieczonych serwerach Comarchu.

comarch_moto_-_startowa  krudit4-kontaktgtech3-produkt

Comarch Pulpit Kontrahenta

PK_zakupyComarch ERP Pulpit Kontrahenta to nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu B2B. System jest w pełni zintegrowany z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Umożliwia to klientowi dostęp na bieżąco do wszystkich danych dostępnych z systemu ERP. Wybrani kontrahenci za pomocą przeglądarki internetowej uzyskają wgląd do zawsze aktualnej oferty handlowej, która może być inna dla każdego z nich. Dzięki pracy w trybie online bezpośrednio na własnej bazie systemu Comarch ERP wszystkie zmiany i nowości są widoczne w Comarch ERP Pulpit Kontrahenta natychmiast bez jakichkolwiek opóźnienia. Kontrahenci natomiast mają dostęp do Twojej oferty z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze. Comarch ERP Pulpit Kontrahenta to wirtualny sprzedawca, który pracuje za Ciebie 24h na dobę!

 

Comarch Kopie bezpieczeństwa – iBard24

backup_bd_lupa2_niBard24 to wydzielona specjalnie dla Twojej Firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane.

Sprawdzona przez tysiące Klientów usługa uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych, a automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą, czy tez komputerów i smartfonów pracowników, zapewni Ci spokój i gwarancję odzyskania plików w sytuacji awaryjnej.

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dopasowane do twoich potrzeb.

602 287 657 17 242 18 28 kontakt@arcussoft.com.pl