Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima został opracowany i jest rozwijany w Polsce. Uważamy, że jest to obecnie najlepszy program do małych i średnich firm, ponieważ jest ciągle rozwijany przez zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników z zakresu ekonomii, zarządzania, rachunkowości, informatyki oraz prawa. Po pierwsze dzięki takiemu podejściu mamy gwarancję, że program pozwala na obsługę każdego rodzaju procesów biznesowych – od kompleksowej obsługi Klienta, poprzez operacje księgowe, po procedury kadrowo-płacowe. Stabilność i doświadczenie to kolejny atut, ponieważ zespół specjalistów ciągle konsekwentnie udoskonala produkt zgodnie z sugestiami klientów. Na koniec po trzecie zyskujemy pewność, że program jest zawsze przygotowany i aktualizowany pod kątem zgodności z ciągle zmieniającymi się przepisami.

Comarch ERP Optima udział w rynku

Wdrożeniami Comarch ERP Optima zajmujemy się od początku jej istnienia i możemy się pochwalić, że na tym polu odnosimy sukcesy. Na koncie mamy 198 wdrożeń i ponad 300 instalacji u klientów. Umiejętności naszych pracowników potwierdzone są wieloma certyfikatami, które odnawiamy co roku. Obecnie posiadamy 36 certyfikatów, w tym 18 na poziomie profesjonalisty w zakresie modułów księgowych, płacowo-kadrowych i logistyki. Jest to bardzo ważne dla nas, aby dostarczać rzetelnie informacje na temat funkcjonalności programu.

Szczególnie polecamy swoje kompetencje z zakresu trudnych wdrożeń kadr i płac, oraz pełnej księgowości.

Wdrożenie Comarch ERP Optima

W ramach wdrożenia Comarch ERP Optima świadczymy następujące usługi:

  • Instalację i konfigurację oprogramowania Comarch  oraz MS SQL Server
  • Migracja stałych danych oraz bilansów otwarcia z dotychczasowo używanych systemów
  • Szkolenie z zakresu obsługi modułów Handel, Książka Podatkowa, Księga Handlowa, Środki Trwałe,
  • Personalizowaną rozbudowę funkcjonalną zgodną z oczekiwaniami zamawiającego
  • Modyfikację wydruków już istniejących w Optimie oraz  tworzenie nowych
  • Integrację Optimy z oprogramowaniem zewnętrznym (sklepy internetowe, systemy mobilne, magazynowe, inwentaryzację środków trwałych itp.)
  • Integrację systemów magazynowych z księgowością w  biurach  rachunkowych
  • Wdrożenie Jednolitego pliku Kontrolnego (JPK), deklaracji VAT, ZUS
  • Inwentaryzacja środków trwałych przy użyciu kolektorów.

System Comarch ERP Optima to w pełni zintegrowany program składający się z modułów, dzięki czemu bardzo łatwo można go rozbudować. Pełna integracja modułów i jedna baza danych sprawia, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz!

 

Nasze rozwiązania:
19 grudnia 2018

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2019.1

Informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2019.1.1 która wprowadza nowe wersje deklaracji obowiązujących za rok 2018, a także dostosowuje program do pozostałych zmian w przepisach prawnych.

Więcej
21 listopada 2018

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2019

Do pobrania jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2019.0.1 która wprowadza przede wszystkim elektroniczne teczki pracowników i dostosowuje program do pozostałych zmian w przepisach prawnych. Kolejna wersja to także ponad 110 nowości i ulepszeń które sprawią, że praca z programem stanie się jeszcze szybsza i łatwiejsza.

Więcej

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dopasowane do twoich potrzeb.

602 287 657 17 242 18 28 kontakt@arcussoft.com.pl