Generator katalogów produktowych » Arcus Soft - Leżajsk, Rzeszów

Generator katalogów produktowych

17 kwietnia 2018

Stworzyliśmy program do automatycznego generowania katalogów produktowych. Aplikacja z produktów dostarczonych do bazy danych generuje katalog w formacie PDF. Bazę katalogu można zasilić z dowolnego systemy sprzedażowego, na przykład Comarch Optima lub Comarch XL.

Do katalogu możemy zaimportować kategorie z systemu ERP. Katalog generujemy tylko dla wybranych kategorii bądź podkategorii. Każdej sekcji możemy zmienić kolejność pojawiania sie w katalogu lub kolor obramowania kartek w wygenerowanym PDFie.

Jeżeli produkty posiadają rodzaje, możemy dodać im ikony pojawiające się obok produktu, na przykład symbol promocji lub wartość obniżki.

 

Obok każdego produktu wyświetlamy również logo producenta.

 

Po wybraniu kategorii przechodzimy do ustawień gdzie możemy:

  • Zmienić walutę występującą w katalogu,
  • Obniżyć lub zwiększyć cenę oferowanych w nim produktów o wybrany procent,
  • Ustawić wymiary strony w mm, funkcja przydatna w przypadku wysyłania katalogu do druku,

Dodatkowo przed każdą z wybranych kategorii możemy dodać reklamy, z obecnymi promocjami. Reklama może być dodawana w formie pliku graficznego(JPG, PNG) w rozmiarze odpowiadającemu rozmiarowi katalogu.

 

Po ustawieniu wszystkich opcji możemy wcisnąć przycisk „Drukuj” i po paru minutach otrzymujemy gotowy katalog w formie PDFa. Katalog możemy zapisać lub wydrukować!

Wszystkie stworzone przez nas rozwiazania mogą być dowolnie modyfikowane i dostosowane do Państwa potrzeb!

Zainteresował Cię ten lub innym produkt?

Inne wpisy