Kasy fiskalne

Logo Posnet
Firma Posnet jest polską firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń fiskalnych a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe. Flagowym produktem firmy są drukarki z lini Thermal.
Arcus Soft jako autoryzowany partner firmy, posiada uprawnienia do sprzedaży, fiskalizacji i dokonywania przeglądów urzadzeń Posnet.
Firma Elzab jest firmą z Polski z ponad 40 letnim doświadczeniem w produkcji urzadzeń fiskalnych.
Arcus Soft jako autoryzowany partner firmy, posiada uprawnienia do sprzedaży, fiskalizacji i dokonywania przeglądów urzadzeń Elzab.
Logo Novitus
NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.
Arcus Soft jako autoryzowany partner firmy, posiada uprawnienia do sprzedaży, fiskalizacji i dokonywania przeglądów urzadzeń Novitus.

Aktualny cennik

Typ usługi Cena netto Cena brutto
Fiskalizacja urządzeń zakupionych w Arcus Soft PROMOCJA!
Fiskalizacja urządzeń dostarczonych przez klienta
  • Do uzyskania zwrotu kosztów zakupu urządzenia fiskalnego niezbędne jest zgłoszenie rozpoczęcia ewidencji sprzedaży co najmniej 1 dzień przed fiskalizacją
  • Wszystkie pozostałe formalnośći wypełniamy za Państwa.
0zł
100zł
0zł
123zł
Okresowy przegląd kasy fiskalnej
  • Przegląd obowiązkowy co 24 miesiące
100zł 123zł
Końcowy odczyt modułu fiskalnego (likwidacja kasy)
  • Obowiązkowy w momencie zakończenia działalnosci gospodarczej lub przepełnienia modułu fiskalnego
100zł 123zł
Dojazd do klienta
  • Dojazd do 20km od Leżajska GRATIS
0,83zł/km --