O nas

19 lat działalności..

Firma ARCUS SOFT rozpoczęła swoją działalność w 1997 r . Prowadzimy sprzedaż detaliczną sprzętu komputerowego, zestawów komputerowych, urządzeń fiskalnych. Nasze usługi kierujemy do małych przedsiębiorstw, dużych firm, instytucji i osób prywatnych.
Od wielu lat prowadzimy stacjonarny sklep komputerowy, który mieści się w Leżajsku na ulicy Targowej 5.Nasi pracownicy zawsze starają się polecać jak najlepsze rozwiązania i technologie, za rozsądną cenę. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, służymy fachową pomocą i doradztwem. Przy doborze podzespołów komputerowych i oprogramowania, szczególną uwagę przykładamy do tego aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany z kupna u nas sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesorii jak i równasz świadczonych przez nas usług.
Od wielu lat współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu komputerowego na polskim rynku. Motywowani jesteśmy zarówno przez dostawców jak i klientów dlatego też orientujemy się w nowościach na cięgle zmieniającym się rynku informatycznym.
19 lat naszej działalności przekłada się na zadowolenie klientów, którym dostarczyliśmy sprzęt komputerowy oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi dostawcy.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, tym bardziej, że to niczym nie zobowiązuje do nawiązania z nami współpracy. Fachowo doradzimy co będzie najkorzystniejsze dla Państwa.

sklep_bok

sklep_przod

sklep_tyl