Oferty Pracy

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem we wdrożeniach systemów Comarch, a od kilku lat tworzymy także własne rozwiązania i rozszerzenia. Obecnie mocno angażujemy się we wdrożenia systemu ERP w chmurze. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Handlowiec / Konsultant ds. wsparcia IT

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie lub predyspozycje do pracy z klientem,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • ogólna znajomość zintegrowanych systemów informatycznych i/lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zagadnień z obszarów logistyki: zakupy i sprzedaż, gospodarka magazynowa,
  • komunikatywności, dyspozycyjności, samodzielność i chęć do zdobywania wiedzy.

Jakie zadania:

  • opieka nad aktualnie obsługiwanymi klientami – zbieranie zapotrzebowania i przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń o wsparcie od klientów,
  • promowanie i rozwijanie oferty firmy, a także pozyskiwanie nowych klientów,
  • pomoc zdalna, wsparcie techniczne i merytoryczne przy obsłudze oprogramowania,
  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych,
  • realizacja przyjętych planów sprzedażowych,
  • raportowanie prowadzonych przez siebie działań,
  • wspieranie akcji promocyjnych na stronie internetowej oraz FB.

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z doświadczonym zespołem,
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach,
  • ciekawy, zróżnicowany zakres zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • świetną atmosferę pracy i swobodny dress code.

Oferty proszę kierować na adres biuro@arcussoft.com.pl

0
    0
    Koszyk
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu