Strony internetowe

Dlaczego nasze strony www są tak konkurencyjne?

System CMS
Nasze produkty tworzymy w oparciu o najpopularniejsze systemy CMS(system zarządzania treścią) dzięki któremu klient po zakończeniu prac może samemu dodawać treści i zdjęcia na strone WWW. W naszych stronach używamy systemów Joomla lub Wordpress, dzięki użyciu tych najpopularniejszych systemów uzyskujemy dostęp do szerokiej pomocy technicznej w internecie.
Nowoczesna, ruchoma galeria!
Kazda nasza strona może zawierać ruchomą galerie ze zdjęciami, w celu prezentacji najnowszych ofert/promocji/realizacji na stronie głównej. Slider jest tak dopasowany by działał na każdego rodzaju urządzeniach.
Responsive Web Design
Wszystkie strony które tworzymy są elastyczne, co oznacza że wyglądają dobrze na komputerach telefonach i smartfonach. Dzięki RWD otrzymujemy również wyższą pozycję w rankignu Google co pozwala naszym klientom łatwiej nas znaleźć.
Google Analytics
Do każdej strony, na życzenie klienta dodajemy narzędzie firmy Google monitorujace aktywność na stronie. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić: czego poszukiwał użytkownik na naszej stronie, po jakich zakładkach się poruszał, skąd pochodził, średni czas wizyty oraz wiele innych opcji których cały spis znajduje się tutaj: Kliknij!
Ostrzeżenie o zbieranych plikach cookie!
Wszystkie nasze strony posiadają autorski skrypt dodający informacje o zbieranych plikach cookie, które jest wymagane od 22 marca 2013 roku.
Portfolio
Czyli nasze poprzednie realizacje:
WordpressRWDHTML 5CSS 3JavaScript
Silikony Polskie http://silikonypolskie.pl/
WordpressRWDHTML 5CSS 3JavaScript
Gospoda u Więcławów http://uslugikulinarne.pl/
WordpressCSS 3HTML 5JavaScript
Straż pożarna w Leżajsku http://kppsp.lezajsk.pl/
WordpressRWDHTML 5CSS 3JavaScript
Inter Auto Test http://interautotest.pl/
WordpressRWDHTML 5CSS 3JavaScript
AC Biuro Rachunkowe http://biuroac.pl/
WordpressRWDHTML 5CSS 3JavaScript
Hotel Perła http://hotel-perla.eu/
WordpressRWDHTML 5CSS 3JavaScript
MIK Biuro Rachunkowe http://biuromik.pl/
Joomla!HTML 5CSS 3
TZK Tarnogród http://tzktarnogrod.pl/